דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

אסנת אשואל
מזכירות לשכת ראש המועצה
יעקב אטיה
עוזר ראש המועצה ומנהל פניות הציבור
שמעון סוסן
שמעון סוסן
ראש המועצה
ענת לובטון
מזכירת לשכה ופניות הציבור ואחראית תחום עסקים בקהילה

לשכת מנכ"ל המועצה

יוסי אלימלך
יוסי אלימלך
מנכ"ל המועצה

מחלקת שכר

יעל יאסו
מחלקת שכר
מיכל גבע
שכר וכח אדם
מיכל מנצור
כח אדם זמני
סימה דרון
מנהלת משאבי אנוש

מחלקת רכש

יוסי כהן
מנהל מחלקת רכש
ענת נדב
מזכירת מחלקת רכש

מחלקת מחשוב

ירון גנץ
מנהל מערכות מידע
גיל דחבש
מנהל רשתות
גיל סבג
תומך מחשבים/בני עטרות
דותן כהן
תומך מחשבים/מישרים+חט"ב נחשון
רונית ברזילאי
תומכת מחשבים/בן שמן
שירלי פיטריו
תומכת מחשבים/נחלים

מחלקת מדיה

סיגי מנצור
מנהלת מדיה דיגיטלית

אגף החינוך

נתן ריגלר
נתן ריגלר
מנהל אגף החינוך
אפרת כהן
מזכירות האגף
מרים הינדי
תקציבאית
גליה ערד
מנהלת מחלקת גני ילדים
עליזה מושקוביץ
מנהלת המחלקה
חנית מנצור
מזכירת המחלקה
דקלה לוי
רכזת תוכניות התערבות
עשירה הילל
מזכירת התחנה לשירות הפסיכולוג

היחידה לקידום נוער

אודיה שרוני
מנהלת היחידה לקידום נוער

השירות הפסיכולוגי

צביקה יערי
מנהל השירות הפסיכולוגי

אגף כספים

ג'קי להב
ג'קי להב
גזבר המועצה
חלי סלה
מזכירות האגף

הנהלת חשבונות

חנה נמני
מנהלת מח' הנהלת חשבונות
ריבה אילן
תשלומי ספקים
רחלי טוילי
מנהלת חשבונות ראשית
חדוה דיסטל
הנהלת חשבונות
ג'קי קוגן אלוני
הנהלת חשבונות

גבייה ושילוט

אפי מנצור
מנהל מחלקת גביה ושילוט
מלכה רונן
גביה ושילוט
ליאת מזרחי
אכיפת גביה
ירדנה צמח
מזכירת המחלקה

גזברות

גלית עדי
מזכירת מחלקה
טוני דיין
גבייה/ביוב
חנה זכריה
הנחות בארנונה, גביה, מים לפיד, ה.קבע
ליאת שפיר
מנהלת מחלקת גזברות
יניב חלפון. רו"ח
סגן מנהל אגף כספים

קהילה ורווחה

חברה וקהילה

ד"ר רונית לב
ד"ר רונית לב
מנהלת אגף חברה וקהילה
מירית חצרוני
רכזת מתנדבים
שרית ארנפלד
עו"ס קהילתית, רכזת תחום צרכים מיוחדים
רבקה לאון זדה
עו"ס קהילתית, מנהלת עיר ללא אלימות
הדס פורת
רכזת חירום, רכזת קהילה ואחראית תוכניות עבודה
איריס דליות
מנהלת חברה וקהילה
תמר עוזר
עובדת סוציאלית
דנה עזר
עובדת סוציאלית
אורית שאמי
עובדת סוציאלית
רננה לבקוביץ
עו"ס קהילתית, מנהלת עיר ללא אלימות
רננה סוארץ
עובדת סוציאלית
אורלי תם
עובדת סוציאלית
קרן בראבי
עו"ס קהילתית, מנהלת מרכז גישור
רון גרינפלד
עו"ס יתד
אורי כרמי
ארגון ומנהל
אפרת יצחקי
עו"ס, מטפלת נפגעות תקיפה מינית
סיון לוי
עו"ס קהילתית, מנהלת עיר ללא אלימות

תחום ותיקים

איריס אלמגור
רכזת מועדוני ותיקים וכיתות ותיקים
שוש כהן
אחראית פרוייקט 'קפה אירופה'
דורון תפוחי
אחראי קהילה תומכת
עילית ברין
אחראית תחום וותיקים
ויקטור ואן שפיר
אב קהילה
חנה ריחני
תיעוד סיפורי ותיקים
אפרת אליסף
פרוייקט ידי זהב, תעסוקה
רחל יונה
רכזת חברתית קהילה תומכת
קרן שני
רכזת פרוייקט הבן הממשיך
ענת קמחי
רכזת ועדות חוק סיעוד
רבקה שמעון
עו"ס חסרי ישע
שרון אקשטיין
רכזת ניצולי שואה

מפעל תעסוקתי שיקומי

אילנית לשם
מנהלת המפעל התעסוקתי

אגף מוניציפאלי

מחלקת תחזוקה

יאיר מעטוף
מנהל מחלקת תחזוקה
תמר חדד
אחראית תקציב והפעלת קבלנים
שמואל חסן
מחלקת תחזוקה
דני גואטה
מחלקת תחזוקה
יוסי סולומון
מחלקת תחזוקה
עמוס בריגע
מחלקת תחזוקה
אורי בוקרה
מחלקת תחזוקה
יגאל אלגאלי
מחלקת תחזוקה
גיורא חסן
מחלקת תחזוקה
מיכאל בגימוב
מחלקת תחזוקה
יחיאל כהן
מחלקת תחזוקה

מחלקת מי קולחין

איתן אפג'ין
מנהל המחלקה

היחידה לאיכות הסביבה

כנרת צח
מנהלת היחידה הסביבתית חבל מודיעין-שוהם

מחלקת רישוי עסקים

יוסי גריידי
מפקח רישוי עסקים
ימית איטח
רכזת רישוי עסקים
מזי הרוש
מנהלת מחלקת רישוי עסקים

מחלקת ביטחון

אלון ביטון
קב"ט המועצה
מנהל המחלקה

אגף תכנון והנדסה

ליאוניד גינזבורג
ליאוניד גינזבורג
מנהל אגף הנדסה והועדה לתכנון ובניה
רינה צלנר
מזכירת האגף
תמי דותן
סגנית מהנדס
אורי גזית
מפקח רישוי בניה
דניאלה עזאמי
קבלה וטופס 4
עו"ד שגב פלץ
תובע משפטי
ליטל משה
מזכירת מחלקה משפטית
לירז פסל
מנהלת מדור פיקוח
אודליה סעדון
מפקחת רישוי בניה
מוטי נסימי
בודק תוכניות
אהובה ברנד
בודקת תוכניות
מירב ביבר
מידענות
ארז שלום
שמאי הועדה
מור בן הרוש
קבלה ומפקח רישוי בניה

מעגלים

רבקה בליסטרא
רבקה בליסטרא
מנכ"ל התאגיד
שחר אורלי
רכז מפעלים
שירה בש
רכזת הדרכה
נירית ברנשטיין
מנהלת מח' נוער
טל יחזקאל
מזכירת תאגיד
נתלי אביסרור
מנהלת מח' שירות לתושב(פרסום, שיווק וגבייה)

רשות האכיפה והפיקוח

אורטל הרוש
מזכירת רשות החנייה

תאגידים ועמותות

איריס דליות
רכזת פרוייקט עמותת תושבים

מועצה דתית

משה מעטוף
משה מעטוף
ראש המועצה הדתית
אורי צמח
עוזר ראש המועצה הדתית
הרב יהודה ישרים
רב מקומי לפיד
הרב ירון בן דוד
רב מקומי בארות יצחק
הרב הופמן יקוטיאל
רב מקומי מבוא מודיעים
הרב ישיעהו דויטש
רב מקומי טירת יהודה
הרב פנחס כהן
רב מקומי כפר טרומן
הרב רחמים הילל
052-2593159
הרב רחמים הילל
רב מקומי חדיד
הרב סעדיה מעטוף
רב מקומי ברקת
הרב מועלם יעקב
רב מקומי גבעת כח
הרב בוסקילה מרדכי
רב אזורי אחיסמך
הרב שלום מעטוף
רב אזורי ברקת
הרב גרינוולד דוד
רב אזורי נחלים
הרב אבוטבול אהרון
רב אזורי בית נחמיה
הרב אליאב מאיר
רב אזורי גמזו

לשכת מבקר המועצה

ליאור מלמד
ליאור מלמד
מבקר המועצה