דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

אסנת אשואל
מזכירות לשכת ראש המועצה
יעקב אטיה
עוזר ראש המועצה ומנהל פניות הציבור
שמעון סוסן
שמעון סוסן
ראש המועצה
ענת לובטון
מזכירת לשכה ופניות הציבור ואחראית תחום עסקים בקהילה

לשכת מנכ"ל המועצה

יוסי אלימלך
יוסי אלימלך
מנכ"ל המועצה

מחלקת שכר

מיכל חיון
מנהלת מחלקת שכר
יעל יאסו
מחלקת שכר
מיכל גבע
מחלקת שכר
מיכל מנצור
כח אדם זמני

מחלקת רכש

יוסי כהן
מנהל מחלקת רכש
ענת נדב
מזכירת מחלקת רכש

מחלקת מחשוב

ירון גנץ
מנהל מערכות מידע
גיל דחבש
מנהל רשתות
גיל סבג
תומך מחשבים/בני עטרות
דותן כהן
תומך מחשבים/מישרים+חט"ב נחשון
רונית ברזילאי
תומכת מחשבים/בן שמן
שירלי פיטריו
תומכת מחשבים/נחלים

מחלקת מדיה

אורית דניאל
מנהלת מח' מדיה דיגיטלית

מחלקת חוזים מכרזים וביטוחים

עו"ד עינב אבוחצירה
מנהלת מחלקת חוזים מכרזים וביטוחים

אגף החינוך

שרון שני
שרון שני
מנהלת אגף החינוך
אפרת כהן
מזכירות האגף
מרים הינדי
תקציבאית
גליה ערד
מנהלת מחלקת גני ילדים
עליזה מושקוביץ
מנהלת המחלקה
חנית מנצור
מזכירת המחלקה
נירית דר
מנהלת מדור חינוך מיוחדת/קב"ס
עמית רוטמן
מנהלת מועדוניות/קב"ס
עשירה הילל
מזכירת התחנה לשירות הפסיכולוג

היחידה לקידום נוער

אודיה שרוני
מנהלת היחידה לקידום נוער

השירות הפסיכולוגי

צביקה יערי
מנהל השירות הפסיכולוגי

תחזוקת מוס"ח

מיכאל בגימוב
מחלקת תחזוקה

אגף כספים

ג'קי להב
ג'קי להב
גזבר המועצה
חלי סלה
מזכירות האגף

הנהלת חשבונות

חנה נמני
מנהלת מח' הנהלת חשבונות
ריבה אילן
תשלומי ספקים
רחלי טוילי
מנהלת חשבונות ספקים
חדוה דיסטל
הנהלת חשבונות
ג'קי קוגן אלוני
הנהלת חשבונות

גבייה ושילוט

אפי מנצור
מנהל מחלקת גביה ושילוט
מלכה רונן
גביה ושילוט
ליאת מזרחי
אכיפת גביה
ירדנה צמח
מזכירת המחלקה
גלית עדי
מזכירת מחלקה
טוני דיין
גבייה/ביוב
חנה זכריה
הנחות בארנונה, גביה, מים לפיד, ה.קבע
ליאת שפיר
מנהלת מחלקת גזברות

גזברות

יניב חלפון. רו"ח
סגן מנהל אגף כספים

קהילה ורווחה

חברה וקהילה

ד"ר רונית לב
ד"ר רונית לב
מנהלת אגף חברה וקהילה
מירית חצרוני
רכזת מתנדבים
שרית ארנפלד
עו"ס קהילתית, רכזת תחום צרכים מיוחדים
רבקה לאון זדה
עו"ס קהילתית, מנהלת עיר ללא אלימות
הדס פורת
רכזת חירום, רכזת קהילה ואחראית תוכניות עבודה
איריס דליות
מנהלת חברה וקהילה
תמר עוזר
עובדת סוציאלית
דנה עזר
עובדת סוציאלית
אורית שאמי
עובדת סוציאלית
רננה לבקוביץ
עו"ס קהילתית, מנהלת עיר ללא אלימות
רננה סוארץ
עובדת סוציאלית
אורלי תם
עובדת סוציאלית
קרן בראבי
עו"ס קהילתית, מנהלת מרכז גישור
רון גרינפלד
עו"ס יתד
אורי כרמי
ארגון ומנהל
אפרת יצחקי
עו"ס, מטפלת נפגעות תקיפה מינית
סיון לוי
עו"ס קהילתית, מנהלת עיר ללא אלימות

תחום ותיקים

איריס אלמגור
רכזת מועדוני ותיקים וכיתות ותיקים
שוש כהן
אחראית פרוייקט 'קפה אירופה'
דורון תפוחי
אחראי קהילה תומכת
עילית ברין
אחראית תחום וותיקים
ויקטור ואן שפיר
אב קהילה
חנה ריחני
תיעוד סיפורי ותיקים
אפרת אליסף
פרוייקט ידי זהב, תעסוקה
רחל יונה
רכזת חברתית קהילה תומכת
קרן שני
רכזת פרוייקט הבן הממשיך
ענת קמחי
רכזת ועדות חוק סיעוד
רבקה שמעון
עו"ס חסרי ישע
שרון אקשטיין
רכזת ניצולי שואה

מפעל תעסוקתי שיקומי

אילנית לשם
מנהלת המפעל התעסוקתי

אגף מוניציפאלי

דניאל מימוני
דניאל מימוני
מנהל האגף

מחלקת תחזוקה

תמר חדד
מנהלת מחלקת תחזוקה
שמואל חסן
מחלקת תחזוקה
דני גואטה
מחלקת תחזוקה
יוסי סולומון
חשמלאי
עמוס בריגע
מחלקת תחזוקה
אורי בוקרה
מחלקת תחזוקה
יגאל אלגאלי
מחלקת תחזוקה
יחיאל כהן
מחלקת תחזוקה

מחלקת מי קולחין

איתן אפג'ין
מנהל המחלקה

היחידה לאיכות הסביבה

מזי הרוש
מנהלת קידום עסקים ואיכות סביבה

מחלקת רישוי עסקים

יוסי גריידי
מפקח רישוי עסקים
ימית איטח
רכזת רישוי עסקים
מזי הרוש
מנהלת מחלקת רישוי עסקים

פרוייקטים

אילן כהן
מנהל פרוייקטים
יאיר מעטוף
אחראי בקרה ופיקוח

מחלקת ביטחון

בני פרפלוצ'יק
קב"ט מוסדות חינוך
אלון ביטון
קב"ט המועצה
מנהל המחלקה

אגף תכנון והנדסה

ליאוניד גינזבורג
ליאוניד גינזבורג
מנהל אגף הנדסה והועדה לתכנון ובניה
רינה צלנר
מזכירת האגף
תמי דותן
סגנית מהנדס
מור בן הרוש
מפקח הוועדה
דניאלה עזאמי
קבלה וטופס 4
עו"ד שגב פלץ
תובע משפטי
ליטל משה
מזכירת מחלקה משפטית
לירז פסל
יועצת נגישות ואחראית g.i.s
אודליה סעדון
מפקחת רישוי בניה
מוטי נסימי
בודק תוכניות
אהובה ברנד
בודקת תוכניות
מירב ביבר
מידענות
ארז שלום
שמאי הועדה
עו"ד איתן בראש
יועמ"ש הוועדה
עו"ד שגב פלץ
תובע הוועדה

מעגלים

רבקה בליסטרא
רבקה בליסטרא
מנכ"ל התאגיד
ג'ואנה עידן
רכזת רכש
שירה בש
רכזת הדרכה
נירית ברנשטיין
מנהלת מח' נוער
שרונה לוי
נציגת שירות לתושב וגביה
נתלי אביסרור
מנהלת מח' שירות לתושב (פרסום, שיווק וגבייה)
ענת כהן
מנהלת הספריה האזורית בבני עטרות
גוגי עידן
מנהל מח' תרבות
קובי גנון
מנהל מחלקת ספורט
חגית הירש
מנהל חשבונות
איריס דנינו
מנהלת אדמנסטטיבית צהרונים
טל יחזקאל
רכזת שירות לתושב וגביה

רשות האכיפה והפיקוח

אורטל הרוש
מזכירת רשות החנייה

תאגידים ועמותות

איריס דליות
רכזת פרוייקט עמותת תושבים

מועצה דתית

משה מעטוף
משה מעטוף
ראש המועצה הדתית
אורי צמח
עוזר ראש המועצה הדתית
הרב יהודה ישרים
רב מקומי לפיד
הרב ירון בן דוד
רב מקומי בארות יצחק
הרב הופמן יקוטיאל
רב מקומי מבוא מודיעים
הרב ישיעהו דויטש
רב מקומי טירת יהודה
הרב פנחס כהן
רב מקומי כפר טרומן
הרב רחמים הילל
רב מקומי בן שמן
הרב סעדיה מעטוף
רב מקומי ברקת
הרב מועלם יעקב
רב מקומי גבעת כח
הרב בוסקילה מרדכי
רב אזורי אחיסמך
הרב שלום מעטוף
רב אזורי ברקת
הרב גרינוולד דוד
רב אזורי נחלים
הרב אבוטבול אהרון
רב אזורי בית נחמיה
הרב אליאב מאיר
רב אזורי גמזו

לשכת מבקר המועצה

ליאור מלמד
ליאור מלמד
מבקר המועצה