חדש ביד שרה בסניף שוהם וחבל מודיעין:

רכישת ציוד רפואי ואביזרי עזר

לצד שירותי ההשאלה, ניתן לקנות ציוד חדש ואיכותי במחיר נוח.

 

סניף יד שרה בשוהם וחבל מודיעין מרחיב את פעילותו. לצד שירותי ההשאלה, ניתן יהיה מהיום גם לרכוש ציוד רפואי ואביזרים ייחודיים המקלים על התפקוד בבית. חגית שלסקי, מנהלת הסניף מסבירה: "כידוע, מתנדבי יד שרה משאילים פריטי ציוד רפואי לכל פונה. ההשאלה היא לזמן קצוב של כ 3 חודשים, וכשהשואל כבר לא נזקק לציוד, הוא מחזיר אותו. אך מה יעשה אדם הזקוק למכשיר או ציוד לזמן ארוך או לכל חייו? כמו כן- ראינו שיש דרישה למוצרים נלווים נוספים שניתנים להשגה רק במסגרת שירות המכירה של יד שרה- הי.ש.מ, יד שרה מסייעת".

כל אחד  יכול כל למצוא מוצרים הרלוונטיים לו- לדוגמא- אביזרי התעמלות ופזיותרפיה ככדורי פילאטיס ועוד מוצרים ליולדת, מד חום אינפרא אדום, כרית חימום וביקיולייזר להקלה על כאבים, אביזרים המקלים על ההליכה- כדוגמת מקלות הליכה מסוגים שונים, הליכונים, רולטורים, כסאות גלגלים ועוד. 

"ישנם לא מעט מוצרים שיכולים להינתן כמתנה-  ליולדת, להורים ולסבא- סבתא. חשוב לי לציין כי פריטים שלא נמצאים בסניף, ישלחו לבית הקונה מספר ימים אחרי ביצוע ההזמנה", מוסיפה שלסקי.  יד שרה מוכרת מעל ל 600 מוצרים. ניתן גם לצפות  במאות המוצרים באתר  www.yasam.co.il .

יד שרה מעוניינת לסייע לכל המבקשים ציוד ומאפשרת פרישת חיוב של עד 20 תשלומים.  כל ההכנסות מופנות לרכישת ציוד רפואי ולפיתוח שירותי יד שרה .   

נשמח לעמוד לרשותכם בכל יום, מכל הלב.

סניף יד שרה נמצא בשוהם ברח' לשם 4 ופתוח בימים א-ה בין השעות 19:30-20:30  ובימים ב',ד',ו' בין השעות 10:00-11:00. מס' הטלפון בסניף הוא 03-9733-404.

מוזמנים לבקר אותנו ולעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק של סניף יד שרה בשוהם:

www.facebook.com/yadsarahshoham