אודות העמותה

העמותה לגיל הרך פועלת בישראל מזה שלושה עשורים, החל משנת 1990, במטרה לעודד אמהות להמשיך את תנופת הקריירה שלהן ולהעניק לילדיהן חינוך ערכי, איכותי ונגיש, המשלב מומחיות רבת שנים בתחום התפתחות הילד לצד חיבור לאורח חיים בריא. העמותה מפעילה 15 מעונות יום הממוקמים ביישובי חבל מודיעין ונמצאת בפיקוח משרד הכלכלה ומשרד העבודה והרווחה. לעמותה יש הנהלה ציבורית בראשות ניסים עידן ותמהיל חבריה מכיל את נציגי היישובים בחבל מודיעין. מנכ"ל העמותה הינו מר נתן ריגלר.

במקביל למעונות היום אנו מפעילים את המרכז הטיפולי "כיוונים", הפועל ע"פ מודל ייחודי שפותח ע"י הסגל המקצועי של העמותה ומסייע לאבחון, איתור וטיפול באתגרי חינוך והתפתחות כבר מגילאים צעירים.

מטרות העמותה

העמותה רואה את ייעודה כמרכז לשירות חינוכי, מקצועי ואיכותי, הנותן מענה לכל צרכיהם ההתפתחותיים והחווייתיים של ילדי הגיל הרך בחבל מודיעין. 15 מעונות העמותה מעניקים טיפול חם ומקצועי לילדים תוך הקפדה על סביבה חינוכית המעודדת ומקדמת את התפתחות הילד.

המעונות פועלים על פי תוכנית חינוכית שהוכנה על ידי אנשי מקצוע המלווים את הפעילות על בסיס יום יומי. הצוותים החינוכיים בעונות עוברים הכשרות לצד פעילויות העשרה מקצועיות בתחומן.

הצוותים החינוכיים עברו הכשרת עזרה ראשונה.