המועצה בדרך אליכם -  שירות לתושב במושב

המועצה בדרך אליכם -  הוא מיזם חדשני של המועצה האזורית חבל מודיעין, ששמה לה למטרה להנגיש את השירותים המוניציפליים לתושב – קרוב יותר, זמין יותר, קל יותר. המועצה האזורית חבל מודיעין מורכבת מ- 24 יישובים, המשתרעים על פני 130,000 דונם! לכן, החלטנו במועצה להביא את השירותים לתושב – עד הבית.
"המועצה בדרך אליכם " הוא משרד מוניציפאלי נייד דמוי אוטובוס, המאובזר במיטב המכשור והטכנולוגיה, באמצעותם יוכלו עובדי המועצה להגיע אל התושבים, ולהנגיש להם מגוון רחב של שירותים מוניציפאליים וממשלתיים ללא עלות!
השירותים של המועצה עד אלייך.

  • שירותי מועצה – רווחה, חינוך, תחזוקה, גבייה, מיסים, וטרינריה ועוד...
  • שירותי מידע אישי - וועדה לתכנון ובנייה, רישוי עסקים, עובדות סוציאליות ועוד...
  • עמדת שירות ממשל זמין- (הנפקת רישיונות נהיגה, הוספת שם בת"ז וכדומה)
  • שירותי gov.il – עמדה לשירותים מקוונים (כולל תשלומים שונים).
  • העשרה וסדנאות לקהילה - הרצאות מקצועיות בתחומי שיפור איכותי החיים בהן: "לחיות בעולם דיגיטלי",  ניהול אורח חיים בריא, איכות הסביבה והעשרה כללית.
  • עמדת "סטארט אפ" קהילתית – בה תינתן לתושבים אפשרות להציג רעיונות ומיזמים קהילתיים לרווחת הקהילה.

איך נולד רעיון?במסגרת תחרות בין עובדי המועצה האזורית, התבקשו עובדי המועצה להציג מיזמים המוכיחים חשיבה מחוץ לקופסא, אשר ישפרו את הפעילות המקצועית של המועצה מול התושבים וייעלו את מתן השירותים הניתנים.
המיזם שנבחר כמנצח הגדול בתחרות הוא "המועצה בדרך  אלייך", אוטובוס מוניציפאלי שיסתובב בין יישובי המועצה הרבים ויעניק לתושבים שירותי מועצה גם מעבר לשעות הפעילות המקובלות. היתרון הגדול של הפרויקט הוא שהמועצה מגיעה אליכם! בצורה זו, תוכל המועצה להקל על תושבים ותיקים ובעלי מוגבלות, ללא צורך בהגעה פיסית למשכן המועצה. בצורה זו, יוכלו גם עובדי המועצה להכיר מקרוב את כלל היישובים המוגדרים במסגרת המועצה ולפגוש תושבים ברמה האישית.


 
שמעון סוסן – ראש המועצה האזורית חבל מודיעין: "חבל מודיעין היא מועצה בעלת מחויבות חברתית רבה עבור התושבים. אני מברך על היוזמה של עובדי המועצה ושמח על הנגשת השירותים הרבים עבור כלל התושבים. אני מאמין שהמיזם "המועצה בדרך אליכם "  יתרום משמעותית לחיזוק היחסים בין עובדי המועצה לתושבים וישפר את איכות חייהם."

יוסי אהרון – תושב כפר דניאל: "המועצה לוקחת את החיסרון והופכת אותו ליתרון. באמצעות הפרויקט המרחק הפיסי בין התושב לבין המועצה מתקצר משמעותית. התושבים יוכלו לקבל שירותים ולהיעזר במידע ובעובדים הנמצאים במשרד הנייד הזה. יישר כוח."

סימה אשכנזי – תושבת גנתון: עבורי " פרויקט המועצה בדרך אליכם" הוא פשוט איכות חיים. במקום להציק לנכדים "הדיגיטליים" שלי כל חודש, כפי שאני עושה היום, אוכל פשוט לפגוש את נציגי המועצה בנקודת המפגש הקרובה לביתי ולקבל מענה לכל הצרכים שלי."

מזי הרוש –מנהל מח' רישוי עסקים, במ.א חבל מודיעין: "המטרה ששמנו לנגד ענינו היא הידוק היחסים בין התושבים למועצה. היה לנו חשוב להושיט יד ולהעניק לתושבים תחושה של הדדיות וקרבה."

המועצה בדרך אליכם

המועצה בדרך אליכם

המועצה בדרך אליכם

המועצה בדרך אליכםהדמיית הפרוייקט