טבלת אנשי קשר - אגף החינוך
שם תפקיד טלפון מייל
שרון שני מנהלת אגף החינוך Sharons@modiin-region.muni.il
אפרת כהן מזכירת אגף החינוך 03-9722811 efratc@Modiin-Region.Muni.il
עידית אברהם תקציבאית 9722811 (שלוחה 2) IditA@Modiin-Region.Muni.il

מחלקת גני ילדים

טבלת אנשי קשר - מחלקת גני ילדים
שם תפקיד טלפון מייל
גליה ערד מנהלת מחלקת גני ילדים 9722823 (שלוחה 1) דואר אלקטרוני galia@modiin-region.muni.il
חפצי לייבוביץ רכזת פרוייקטים מחלקת גני ילדים 03-9722823
נועהלי דדיה מזכירה 03-9722823 Noalee@Modiin-Region.Muni.il
מורן האשש מזכירת מחלקת גני ילדים 03-9722823 moranh@Modiin-Region.Muni.il

מחלקת בתי ספר

טבלת אנשי קשר - מחלקת בתי ספר
שם תפקיד טלפון מייל
גלי כהן מנהלת מחלקת בתי הספר 9722810 (שלוחה 1) gali@Modiin-Region.Muni.il
ירדן רוזנר רכזת פרוייקטים ואחראית כ"א בבתיה"ס 9722810 (שלוחה 1) YardenR@Modiin-Region.Muni.il
חנית מנצור מזכירת מחלקת בתי הספר 9722810 (שלוחה 1) henit@modiin-region.muni.il

צהרונים

טבלת אנשי קשר - צהרונים
שם תפקיד טלפון מייל
רחלי לגאלי אחראית מחלקת צהרונים 03-9722808 שלוחה 5 zaharonim@Modiin-Region.Muni.il

השירות הפסיכולוגי

טבלת אנשי קשר - השירות הפסיכולוגי
שם תפקיד טלפון מייל
צביקה יערי מנהל השירות הפסיכולוגי 9712729 modls@netvision.net.il
עשירה הילל מזכירת השירות הפסיכולוגי החינוכי 9712729 modls@netvision.net.il

מחלקת פרט וחינוך מיוחד

טבלת אנשי קשר - מחלקת פרט וחינוך מיוחד
שם תפקיד טלפון מייל
תמר נווה מנהלת מחלקת פרט וחינוך מיוחד 9722810 tamarnave@Modiin-Region.Muni.il
אפרת אלבוחר מזכירת מח' פרט וחינוך מיוחד 9722810 Efrata@Modiin-Region.Muni.il
ברכה דהן הסעות חינוך מיוחד 9722810 Bracha@Modiin-Region.Muni.il
עמית רוטמן קב"ס 9722810 amitr@modiin-region.muni.il
ניר גלעד קב"ס 9722810 nirg@modiin-region.muni.il

היחידה לקידום נוער

טבלת אנשי קשר - היחידה לקידום נוער
שם תפקיד טלפון מייל
אודיה שרוני מנהלת היחידה לקידום נוער 03-9773656 odeya@modiin-region.muni.il

מחלקת תחבורה

טבלת אנשי קשר - מחלקת תחבורה
שם תפקיד טלפון מייל
דניאל מדר מנהל מחלקת תחבורה 053-7719451 Dani@Modiin-Region.Muni.il
יוסי סעדה סדרן מחלקת תחבורה 050-7434824 YossiSaada@Modiin-Region.Muni.il
רמי מגרו קצין בטיחות 03-9722870 Rami@Modiin-Region.Muni.il
מירי רחמים מזכירת מחלקת תחבורה 03-9722870 Miri@Modiin-Region.Muni.il

תחזוקת מוס"ח

טבלת אנשי קשר - תחזוקת מוס"ח
שם תפקיד טלפון מייל
יוסי כהן מנהל תחזוקת מוסדות חינוך 03-9722810 yosi_k@Modiin-Region.Muni.il
מיכאל בגימוב מחלקת תחזוקה 9728975