פלוס של הפלוס במועצה אזורית חבל מודיעין

מי לא אוהב לחיות בפלוס? וכשזה מגיע בדמות אנושית זה בכלל שווה הכל!

וותיקים מצטרפים למיזם פלוס של הפלוס

מחקרים רבים קובעים כי ההתנדבות משפרת את בריאות הגוף והנפש. בתוצאות מחקרים שנעשו בארה"ב נמצא קשר ישיר וחיובי בין ירידה במדדי חולי (לחץ דם, סוכרת ומחלות לב) לבין שעות פעילות התנדבותית חווייתית אצל מבוגרים ואף מאריכה את חיי המתנדב, ומעניקה לו תחושת שייכות וסיפוק.

המועצה האזורית חבל מודיעין משיקה תוכנית חדשה וייחודית לחיזוק תחושת המשמעות, המעורבות והשייכות של בני ה60+ במציאות החדשה. בתוך זאת, התוכנית קוראת ומועדדת את תושביה בני ובנות ה60+ להתנדב במגוון תחומים בקרב הקהילה המגוונת ואף צופה לחיבורים מרגשים לאנשים מדהימים בעלי ניסיון חיים עשיר, כישרונות רבים ואהבה לזולת.

אחת ממטרות התוכניות הינה שילוב של בני דור ה60+ לכלל האוכלוסייה, ותקדם הבנה רחבה באמצעות העשייה ליותר כבוד הדדי בין הדורות. המפגשים במקומות ההתנדבות ישברו מיתוסים וסטראוטיפים דו צדדים של הדור הצעיר כלפי הדור הוותיק וכן ראיית האור בדור הצעיר בעייני המבוגרים.

התוכנית מתקיימת בשיתוף פעולה היחידה לאזרח הוותיק ומתנדבי חבל מודיעין.

שמעון סוסן, ראש מועצה אזורית חבל מודיעין: " אני מברך על שיתוף הפעולה והחיבור בין הקהילה לתושבים בני 60+. אני בטוח שהתרומה הרבה שהם יעניקו למועצה תהיה משמעותית בתפיסה שלנו כקהילה, לחזור להתייחס לבני ה60+ ככוח משמעותי עם נתינה מיוחדת בכל התחומים וליצור אצלנו במועצה קהילה מלוכדת וחזקה ".

מירית שחורי, רכזת ההתנדבות במועצה: " ההתנדבות היא נחלת הכלל. אני יודעת ובטוחה שכל אחד יכול לתרום בדרכו שלו, אני שמחה מאד להשיק יחד עם המועצה את התוכנית פלוס של הפלוס, ומחכה לעוד מתנדבים שימשיכו לתרום כי הנתינה היא המפתח לערבות הדדית".

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למערך ההתנדבות של חבל מודיעין, ולהשתמש במומחיות הייחודית שלכם כדי לשפר את חייהם של תושבי ותושבות יישובי המועצה.

רוצים להתנדב? ניתן ליצור קשר עם רענן דגן מבני עטרות 054-5252315

הצטרפות להתנדבות הפלוס של הפלוס