איך נולד הרעיון?

במסגרת תחרות בין עובדי המועצה האזורית, התבקשו עובדי המועצה להציג מיזמים המוכיחים חשיבה מחוץ לקופסא, אשר ישפרו את הפעילות המקצועית של המועצה מול התושבים וייעלו את מתן השירותים הניתנים.
המיזם שנבחר כמנצח הגדול בתחרות הוא "המועצה בדרך  אלייך", אוטובוס מוניציפאלי שיסתובב בין יישובי המועצה הרבים ויעניק לתושבים שירותי מועצה גם מעבר לשעות הפעילות המקובלות. היתרון הגדול של הפרויקט הוא שהמועצה מגיעה אליכם! בצורה זו, תוכל המועצה להקל על תושבים ותיקים ובעלי מוגבלות, ללא צורך בהגעה פיסית למשכן המועצה. בצורה זו, יוכלו גם עובדי המועצה להכיר מקרוב את כלל היישובים המוגדרים במסגרת המועצה ולפגוש תושבים ברמה האישית.

שמעון סוסן – ראש המועצה האזורית חבל מודיעין: "חבל מודיעין היא מועצה בעלת מחויבות חברתית רבה עבור התושבים. אני מברך על היוזמה של עובדי המועצה ושמח על הנגשת השירותים הרבים עבור כלל התושבים. אני מאמין שהמיזם "המועצה בדרך אליכם "  יתרום משמעותית לחיזוק היחסים בין עובדי המועצה לתושבים וישפר את איכות חייהם."

יוסי אהרון – תושב כפר דניאל: "המועצה לוקחת את החיסרון והופכת אותו ליתרון. באמצעות הפרויקט המרחק הפיסי בין התושב לבין המועצה מתקצר משמעותית. התושבים יוכלו לקבל שירותים ולהיעזר במידע ובעובדים הנמצאים במשרד הנייד הזה. יישר כוח."

סימה אשכנזי – תושבת גנתון: עבורי " פרויקט המועצה בדרך אליכם" הוא פשוט איכות חיים. במקום להציק לנכדים "הדיגיטליים" שלי כל חודש, כפי שאני עושה היום, אוכל פשוט לפגוש את נציגי המועצה בנקודת המפגש הקרובה לביתי ולקבל מענה לכל הצרכים שלי."

מזי הרוש –מנהל מח' רישוי עסקים, במ.א חבל מודיעין: "המטרה ששמנו לנגד ענינו היא הידוק היחסים בין התושבים למועצה. היה לנו חשוב להושיט יד ולהעניק לתושבים תחושה של הדדיות וקרבה."

המועצה בדרך אליכם

המועצה בדרך אליכם

המועצה בדרך אליכם

המועצה בדרך אליכםהדמיית הפרוייקט